قوانین

قوانین و ضوابط سایت :

1- سایت هایی که حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف شرع می باشند پذیرفته نمی شوند. همچنین سایتهایی که در زمان تایید فاقد مشکل بوده باشند ولی پس از تایید تغییر ماهیت داده شوند و شامل شرایط سایتهای عدم تایید گردند مسدود گردیده و هیچگونه پورسانتی به کاربر متخلف پرداخت نخواهد شد .

2- سایت هایی که با موازین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند پذیرفته نمی شوند و اگر سایتی پس از تایید فیلتر گردد هیچگونه پورسانتی به کاربر مذکور پرداخت نمی گردد و کاربری ایشان نیز مسدود می گردد و کسب درامد از سایتهای دارای مصادیق مجرمانه جمهوری اسلامی ایران که سازمان محترم فیلترینگ این سایتها را فیلتر نموده باشد ممنوع است .

3- سایت هایی که به نحوی به توهین قومیت ها و ملیت ها و زبان های مختلف مشغولند پذیرفته نمی شوند.

4- سایت هایی که به کارهای غیر قانونی اشتغال دارند پذیرفته نخواهند شد.

5- سایت هایی که به فروش اجناس غیر مجاز میپردازند پذیرفته نخواهند شد.

6- هرگونه عملی که باعث افزایش بدون دلیل درآمد کاربران شود تخلف محسوب شده و با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.

7- هرگونه تغییر در کدهای سیستم که باعث تغییر در روند نمایش تبلیغات شود تخلف محسوب میشود.

8- تشخیص تخلف از سوی قاره می باشد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف سایت قاره مجاز به فسخ یکطرفه همکاری و دریافت ضرر و زیان از حداقل 1 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان از کاربر متخلف می باشد . 

9- با توجه به اینکه قاره دارای 2 اسکریپت پاپ آپ می باشد لذا سایت نمایش دهنده حق استفاده از کد غیر قاره را ندارد و استفاده از چند کد پاپ آپ ممنوع می باشد و چون این امر باعث پایین امدن بازده پاپ آپ در میان بازدید کنندگان می شود و بازدید کنندگان تمام صفحات را بعضا قبل از حتی لود شدن می بندند و این امر باعث ایراد ضرر و زیان به قاره خواهد بود لذا در صورت مشاهده این امر هیچ پورسانتی به کاربر مذکور تعلق نمی گیرد . همچنین عضویت در سایت بیش از یکبار ممنوع می باشد و در صورت مشاهده چندین پنل کاربری توسط یک نفر هیچ پورسانتی به هیچ یک از پنل های کاربر پرداخت نخواهد شد و کاربر متخلف خواهد بود .

10- عضویت در این سایت و قرار دادن کد به معنی اجاره پاپ اپ های سایتهای ثبت شده شما می باشد و با توجه به تعداد پاپ آپ شما در روز برای تبلیغات در سیستم برنامه ریزی می گردد . پس هیچ کاربری بدون مجوز کتبی قاره پس از شروع به همکاری حق برداشتن کد از سیستم خود را ندارد و هیچ بهانه ای در این خصوص پذیرفته نمی شود و در صورت عدم مشاهده کد در سایت مورد اجاره پاپ آپ قاره علاوه بر اینکه هیچگونه پورسانتی به کاربر مذکور پرداخت نمی گردد . مبلغ معادل پرداختی حداقل 2 ماه قبل نیز می بایست به عنوان ضرر و زیان به قاره عودت گردد .

11- برخی از کاربران بصورت باری به هر جهت و هر روز با یک سیستم فعالیت می نمایند و مثلا اگر امروز فلان سایت درامد بالاتری پیشنهاد می دهد ، کد را برداشته و کد آن سایت را در سیستم خود قرار می دهند که این مصداق بارز تخلف بوده و مطابق اعلام بند 10 با کاربر متخلف برخورد می گردد .

12- سیستم پرداخت درامد در قاره اتوماتیک نمی باشد و بصورت دوره ای اعلام می گردد و این دوره از 2 هفته تا 6 ماه متغییر می باشد . که در پریود زمانی بیشتر از 3 ماه پرداخت 5% کل مبلغ موجودی کاربر به عنوان سود از سوی قاره تضمین می گردد . در موارد پرداخت بالای 6 ماه 7% سود به کل مبلغ اضافه می گردد .

13- سایت قاره سایت تک منظوره پاپ اپ نیست و از اعتبار کافی در عرصه اینترنت ایران برخوردار می باشد و با شرایط مذکور آماده همکاری دو جانبه با وب مستران گرامی و ایجاد شرایطی برای کسب درامد این عزیزان می باشد لذا توقع یک همکاری سالم با شرایط مذکور را دارد . بنابراین هر کسی که فکر می کند نمی تواند مطابق شرایط مذکور همکاری نماید . می تواند از سیستم های دیگر کسب درامد با عناوین دیگر در کشور استفاده نماید .

عضویت در سیستم کسب درامد قاره به معنی پذیرش شرایط مذکور بوده و این توافقنامه حکم قرارداد مجازی را دارا می باشد .

در ضمن هرگونه توهین و بکار بردن الفاظ غیر ادبی و ارسال تیکت هایی که پاسخ آن کاملا روشن و در قوانین قید گردیده باشد موجب مسدود شدن کاربری فرد خواهد شد .