popuper popuper popuper

 

اخیرا عده ای افراد متقلب و سودجو که با تخلف از قوانین کسب درامد در سایت قاره به منظور کلاهبرداری و دزدی مشغول به کسب درامد از قاره گردیده بودند پس از ناکام ماندن در این مسیر اقدام به نشر اکاذیب و ایراد اتهام به سایت قاره نموده اند و با اسامی گوناگون به منظور تشویش اذهان عمومی اقدام به انتشار مطالب کذب در مورد سایت قاره نموده اند . لذا این افراد اگر متخلف نبوده اند می توانستند از طریق قانون اقدام نمایند و متعاقبا سایت قاره نیز بطور قانونی و با ارائه مستندات به مراجع محترم قضایی پاسخگو می باشد . اما این افراد کلاهبردار با انتشار مطالب کذب و ایراد اتهام بدون مجوز قضایی پا فراتر از قانون قضایی کشور گذاشته و متعاقبا این مساله پی گیری قضایی گردیده و این افراد شناسایی و هم از نظر مادی و هم معنوی بر اساس قانون شامل مجازات می گردند .

ماده18ـ قانون جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران :

هر كس به قصد اضرار به غیر یا تشویش اذهان عمومی به وسیله سامانه رایانه ای یا مخابراتی اكاذیبی را منتشر نماید یا در دسترس دیگران قرار دهد یا با همان مقاصد اعمالی را  رأساً یا به عنوان نقل قول، به شخص حقیقی یا حقوقی به طور صریح یا تلویحی نسبت دهد، اعم از اینكه از طریق یادشده به نحوی از انحاء ضرر مادی یا معنوی به دیگری وارد شود یا نشود، افزون بر اعاده حیثیت ، به حبس از حداقل نود و یك روز تا دو سال و جزای نقدی از پنج میلیون (5.000.000) ریال تا چهل میلیون (40.000.000) ریال محكوم خواهدشد . 

هر فردی نسبت به قاره اقدام به هرز نویسی نماید موجب ایراد ضرر و زیان از حداقل 500 میلیون ریال تا 2 میلیارد ریال به این سایت می باشد و نسبت به اخذ این رقم بعنوان ضرر و زیان نسبت به او اقدام قانونی می گردد . حداقل رقم در اینجا قید گردید تا بر اساس قانون بتوان با استناد به رقم قید شده پیگیری قانونی نمود .

 این وبسایت فروشگاه اینترنتی نیست و هیچ محصول و کالا و خدماتی برای فروش ندارد .

 ** عضو شوید و کد دوم قاره را دریافت و در سایت خود قرار دهید و درامد خود را تا 3 برابر افزایش دهید **

سایت قاره بیش از یکسال در زمینه کسب درامد وب مستر ها مشغول به فعالیت می باشد و 3 سال هم جداگانه در زمینه خبری اجتماعی و تبلیغاتی مشغول به فعالیت می باشد . در زمینه کسب درامد بیشترین پرداختی را به وب مستران داشته است و در ضمن سایت تک منظوره تبادل پاپ آپ نیست .  

  • پرداخت تا سقف 60 ریال به ازای هر IP
  • با توجه به باز شدن 2 پاپ آپ برای هر آی پی در 24 ساعت از هر کاربر خود 60 ریال درامد کسب می نمایید .
  • در صورتی که کد دیگر قاره را از ads.gharreh.com  هم در سایتتان قرار دهید از هر آی پی 90 ریال درامد از قاره کسب خواهید کرد .
  • بدینوسیله مجددا به اطلاع کلیه کاربران محترم رسانده می شود که با توجه به اینکه قاره خود دارای 2 اسکریپت پاپ آپ میباشد و 3 پاپ آپ بابت هر آی پی نمایش دهندگان محاسبه و پرداخت می نماید . سایتهای نمایش دهنده مجاز به استفاده از اسکریپت سوم نمی باشند زیرا کاربران آنها با توجه به تعدد صفحات پاپ آپ همه را می بندند و بازدهی پاپ آپ ها فوق العاده کم یا بی تاثیر می گردد و حتی بعضا در برخی سایتها تبلیغات مشابه از طریق اسکریپتهای متفاوت ارائه می گردند. لذا در هر سایتی این مسئاله مشاهده گردد تخلف محسوب گردیده و هیچ پورسانتی به سایت متخلف پرداخت نخواهد شد .البته سایتهای معتبر خود از انجام اعمال اینچنینی پرهیز می نمایند به لحاظ اینکه کاربرانشان اذیت نگردند و درامدشان عرفا و شرعا حلال باشد .           
  • شما می توانید از طریق ایمیل   tabligh12094@gmail.com     با ما در ارتباط باشید.
  •                                                                                 با تشکر

شایان ذکر می باشد در صورت بازدید پرسنل قاره از سایت شما در صورتی که کد قاره موجود نباشد ، مبلغ موجودی بلوک می گردد . پس اگر به هر دلیل قصد برداشت کد و غیره را دارید در صورتی که موجودی نزد قاره دارید می باید با اطلاع قبلی و هماهنگی با مسئولین مربوطه در سایت قاره و اخذ مجوز کتبی از قاره اقدام به حذف کد نمایید. در غیر اینصورت هیچگونه توجیهی مبنی بر پرداخت بالاتر سایت دیگر یا دیر شدن واریز یا عدم تمایل به پاپ آپ و غیره ... در این خصوص پذیرفته نخواهد شد و پرداختی صورت نخواهد گرفت و مطابق قوانین سایت قاره برخورد می گردد . زیرا قاره در صورت تاخیر در واریز هم 5تا10% مبلغ موجودی سود به وب مستر پرداخت می نموده است .

 

کلیه افرادی که با قاره همکاری می نمایند می بایست مطابق قوانین سایت قاره و بر اساس قرارداد همکاری فی ما بین فعالیت نمایند .

 

اخطار: این وب سایت متعلق به سایت قاره هست و سایت‌ قاره فاقد هرگونه نمایندگی در شهرستانها بوده و تنها از طریق دفتر تهران اقدام به ارائه خدمات می‌پردازد. هرگونه سوء استفاده با نام نمایندگی سایت‌های قاره غیرقانونی بوده و موجب پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.


درج هرگونه مطلب و یا ایجاد لینک و تبلیغ برای محصولات و یا سایت‌هایی که مغایر قوانین و مقررات جاری کشور می‌باشند، ممنوع است و علاوه بر حق پیگیری از سوی سایت قاره، در مراجع قانونی، کلیه خدمات به متخلف به حالت تعلیق در خواهد آمد.

آگهی رایگان:آگهی اینترنتی:تبلیغات اینترنتی:نیازمندیها:آگهی رایگان قاره:تبلیغ:تبلیغ اینترنتی:نیازمندی اینترنتی:آگهی اینترنتی رایگان:تبلیغ ستاره دار:آگهی هفت ستاره:تبلیغات:درج آگهی رایگان

هم اکنون به جمع ما بپیوندید